Přírodní hubnutí krok po kroku, ale se 100% výsledkem

Nedržte dietu, prostě si užívejte jídla a života. Snadné a rychlé stravování a odborná pomoc koučky, kdykoliv ji potřebujete. Od nás získáte doplňky stravy, které potlačí chutě a únavu. A klidně si můžete dát sem tam i skleničku.

Netlačte na sebe, změňte s námi návyky a nová postava i energie přijdou samy.

Přejít na formulář pro bezplatnou konzultaci

Přírodní hubnutí video

300 000 příběhů

O zhubnutí a novém
zdravém životě v ČR a SK.

Jídelníček na míru

Nehladovíte.
Z dostupných a sezónních potravin.

Neustálá podpora koučky

Každý týden konzultace
s nutriční specialistkou.

Radost z hubnutí a nové energie. Postupně a s výsledky už 1. týden.

Ať už jste zkoušeli cokoliv, většinou od všech poradců, trenérů i lékařů uslyšíte, že vše začíná jídelníčkem. Nebudete hladovět, nebudou vás trápit chutě na sladké a nebudete muset používat náhražky jídel. Naučíme vás co, kdy a v jakém množství jíst – a vytvoříme vám středomořský jídelníček na míru.

Doporučíme doplňky na přírodní bázi s výtažky z bylin, ovoce a zeleniny, které obsahují vitamíny a minerály potřebné pro správné fungování organismu, jež vám většinou v jídelníčku chybí. Ty pomáhají např. při zadržování vody, chuti na sladké či proti únavě.

Hlavně se ale naučíte, jak se chovat hezky nejen ke svému tělu, ale i mysli, a přejdete na postupnou cestu zdravého životního stylu – takže už nikdy nebudete muset hubnutí řešit.

Nehladovíte

Více energie

Žádný jojo efekt

Pravidelný koučink

Přijít na bezplatnou konzultaci

Jak funguje zdravé hubnutí a návyky s metodou Naturhouse?

Schůzka s nutriční specialistkou

Začneme příjemným 30 minutovým rozhovorem, kde o vás naše nutriční koučka zjistí veškeré potřebné info. Od zdravotních problémů přes vaše cíle v hubnutí až po vaše stravovací návyky.

Poté vás změříme a zvážíme, abychom měli základ pro měření cíle. Vše v klidném zázemí pobočky Naturhouse.

1.
Sestavíme vám středomořský jídelníček na míru

Dále se uvidíme ideálně 1× týdně, aby vám naše koučka vytvořila středomořský jídelníček na další týden a změřila úbytek váhy. Vše z dostupných a sezónních potravin. Bez hladovění, dle vašich oblíbených chutí a z rychlých receptů.

2.
Doporučení doplňků stravy

Ke správnému jídelníčku vám připravíme doplňky stravy z bylin, ovoce a zeleniny - to abyste neměli chutě, nebyli unavení a měli všeho dostatek. Při dodržení metody, kterou tvoří jídelníček, produkty a mírný pohyb, můžete hubnout v průměru 0,5 až 1 kg za týden, což odpovídá doporučením Světové zdravotnické organizace a je bezpečné pro váš organismus.

3.
Co po dosažení vašeho cíle?

Nyní máte nové zdravé návyky a víte, jak se chovat ke svému stravování a své psychice. Nyní s naší podporou zapracujeme na stabilizační fázi, díky které nedojde k jojo efektu.

4.

Co o metodě říká pár z 300 000 spokojených klientů?

Příběh Lenkyzákaznice Naturhouse
Read More
Nyní se cítím o 100 % lépe. Klouby a záda mě bolí minimálně. Při chůzi do kopce se již nezadýchávám. Zvládnu daleko více práce. A v neposlední řadě ten skvělý pocit při nákupu oblečení.
Dita Š. Mimibazarnezávislá recenze
Read More
Hubla jsem s nimi. Od srpna do prosince. 12 kg dole. Průměrně co týden, to kilo (ono se víc ani nemá).
Příběh Janyzákaznice Naturhouse
Read More
NATURHOUSE doporučuji, kudy chodím, a to doslova. Moje proměna je výrazná, takže každý kdo mě znal s nadváhou, se sám od sebe ptá, jak se mi podařilo zhubnout. A já svůj příběh s nadšením vyprávím. Bez nadsázky můžu říct, že spolupráce s výživovou poradkyni Annou mi změnila život a zůstává pro mě stále impulzem k tomu, abych na sobě nepřestávala pracovat. Už teď se těším, až to s Annou s hubnutím zase rozjedeme!
testado.cznezávislý recenzní portál
Read More
Reference zákazníků – 8,5/10. Naturhouse patří mezi jedny z nejrozšířenějších výživových poraden, tudíž na něj najdete mnoho recenzí. Vesměs všichni uživatelé, kteří vydrželi absolvovat hubnoucí proceduru, jsou spokojení a potvrzují skutečný a trvalý úbytek kilogramů.
Příběh Sonizákaznice Naturhouse
Read More
Jak se cítíte nyní o víc jak 30 kg lehčí?
Cítím se skvěle a rozhodně se mi zvýšilo sebevědomí. Zlepšil se i můj zdravotní stav a mám více energie. Jsem spokojená.
Previous
Next

Příběhy

Nevíte, jestli do toho jít?

Díky novým zkušenostem a stravovacím návykům pro vás bude jednoduché si váhu udržet. Navíc vždy se můžete obrátit na svého výživového poradce.

Ne. Změníme to, jak přemýšlíte nad jídlem a špatné návyky. Zbytek půjde sám.

Nebudeme vás nutit do žádných velkých výkonů. Důležitá je úprava jídelníčku, a když k tomu přidáte například lehkou chůzi, zjistíte, že se nejen skvěle cítíte, ale ubývají i kila.

Jíte, kdykoliv chcete. Některé klientky říkají, že jí dokonce mnohem více, než obvykle.

Díky bylinným doplňkům nebudete mít chuť na sladké. A skleničku si později klidně dáte.

Od našich kouček budete mít každotýdenní podporu a také pomoc na telefonu.

Přijít na bezplatnou konzultaci

Objednávka bezplatné konzultace osobně či online.

Ke každé úvodní konzultaci získáte jako bonus
Naturhouse kuchařku se 62 recepty na lehká jídla a cvičební videa.

Co nejdříve se vám ozve naše nutriční specialistka a domluví s vámi první kroky.